Natuurlijk goed
Geplaatst op: 15-12-2020
Afbeelding: Vacature commercieel medewerker binnendienst

Vacature: commercieel medewerker binnendienst

Ter uitbreiding is Ten Damme op zoek naar een commercieel medewerker binnendienst voor de afdeling Verkoop. Ben jij klantgericht, communicatief sterk, administratief goed onderlegd en beheers je de talen Nederlands, Engels en Duits in woord en geschrift? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Ons bedrijf

Wij zijn van oorsprong een familiebedrijf met nu zo’n 40 medewerkers in ons team en werken vanuit ons kantoor in Groenlo. Al ruim 40 jaar leveren wij verschillende soorten bodemstrooisel voor alle soorten stallen, onze afnemers bevinden zich hoofdzakelijk in de agrarische sector. Onze kernwaarden zijn kwaliteit, betrouwbaarheid, flexibiliteit en klantgerichtheid. Transport hebben wij in eigen beheer en dit betekent dat we snel kunnen schakelen, wij leveren door geheel Nederland, België en Duitsland.
Als medewerker binnendienst maak je onderdeel uit van ons team Verkoop en werk je samen met 6 andere collega’s op de binnen- en buitendienst.

De functie medewerker binnendienst

In de rol van medewerker binnendienst ben je samen met je collega’s verantwoordelijk voor het relatiebeheer van klanten en leveranciers. Jullie gezamenlijke doel is klanttevredenheid en uitbreiding van de klantenkring. Je takenpakket is afwisselend en bestaat o.a. uit binnenkomende telefonie en e-mail beantwoorden en offertes opstellen. Je werkt hierin nauw samen met je collega’s van de buitendienst en planning. Spreekt de buitendienst jou ook aan? Dan kun je in overleg ook een aantal taken gericht op de buitendienst oppakken.   

De functie commercieel medewerker binnendienst

In de rol van medewerker binnendienst ben je samen met je collega’s verantwoordelijk voor het relatiebeheer van klanten en leveranciers. Jullie gezamenlijke doel is klanttevredenheid en uitbreiding van de klantenkring. Je takenpakket is afwisselend en bestaat o.a. uit binnenkomende telefonie en e-mail beantwoorden en offertes opstellen. Je werkt hierin nauw samen met je collega’s van de buitendienst en planning. Spreekt de buitendienst jou ook aan? Dan kun je in overleg ook een aantal taken gericht op de buitendienst oppakken.   

Wat zijn je taken als medewerker binnendienst?

 • Binnenkomende telefonie en e-mail beantwoorden (o.a. het aannemen van bestellingen en invoeren in ons computersysteem, productvragen en de status van orders)
 • Het opstellen van offertes voor klanten
 • Contact met je collega’s van de buitendienst over klantvraagstukken, daarnaast biedt je hen ondersteuning bij het inplannen van afspraken en het in kaart brengen van potentiële klanten
 • Het doorgeven van binnenkomende orders naar de afdelingen planning en productie

Welke opleiding en vaardigheden breng je met je mee?

 • Een afgeronde MBO4 of HBO opleiding richting commercie, bedrijfskunde of administratie
 • Enkele jaren ervaring in een binnendienstfunctie of je bent een ambitieuze starter met de juiste vaardigheden
 • Je beheerst de talen Nederlands, Duits en Engels in woord en geschrift
 • Je bent klantgericht, communicatief sterk, nauwkeurig en proactief
 • Affiniteit met de agrarische sector is een pré.

Ten Damme biedt jou

 • Een afwisselende functie voor 40 uur per week (32 uur is bespreekbaar)
 • Een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband
 • Een bruto maandsalaris tussen € 2.000,- en € 2.800,-, afhankelijk van je achtergrond en werkervaring
 • Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een pensioenregeling, reiskostenvergoeding en ontwikkelingsmogelijkheden via scholing en cursussen
 • Werken binnen een familiebedrijf met korte lijnen en een prettige werksfeer

Zie jij deze baan wel zitten? Stuur dan een mail

Enthousiast geworden? Mail dan je CV en motivatie voor 15 januari 2021 naar dirkjan@tendamme.nl. Heb je nog vragen over deze vacature? Neem dan contact op met Dirkjan van den Brink op 0544–760663.

Contactgegevens

Bolwerk 9
7141 JM Groenlo
Tel: +31 (0)543 - 56 95 72
Fax: +31 (0)543 - 56 95 69
E-mail: info@tendamme.nl

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag 
van 7.00 tot 17.00 uur

Zaterdag
van 9.00 tot 12.00 uur

Certificeringen

GMP
SecureFeed
QualityMasters